درباره ما

شرکت افزار پرداز رودین به طور تخصصی فعالیت خود را بر فروش و ارائه خدمات پس از فروش محصولات  اچ پی،سیسکو و فورتی نت متمرکز نمود به طوریکه در حال حاضر بخش بزرگی از سبد محصولات این سه برند نظیر سرور, استوریج, سوییچ, روتر،فایروالها و تجهیزات شبکه را تحت پوشش خدمات خود دارد. عرضه محصولات اصلی و ارائه گارانتی و خدمات پس از فروش آن در عالی ترین سطوح, سرلوحه فعالیتهای این شرکت می باشد.

شرکت افزار پرداز رودین با بهره‌گیری از مدیران، کارشناسان و مهندسین حاذق و ماهر در زمینه‌های فروش و ارائه خدمات پس از فروش محصولات اچ پی، سیسکو و فورتینت، با رویکرد مشتری محوری در سال 1389 تاسیس گردید . این شـرکت همواره در تلاش است که با ارائه کالاها و خدمات با کیفیت برتر، همسو با رفع نیاز مشتریان و همچنین جلب رضایت ایشان با ارائه کالا و خدمات مورد نظرشان، مشتریان راضی خود را به مشتریانی وفادار تبدیل نماید.

شرکت افزار پرداز رودین با انجام الزامات و رعایت قوانین و استانداردها , موفق به دریافت مدارک و گواهی های ذیل گردیده است :

 • رتبه بندی و احراز صلاحیت شرکت های انفورماتیکی :

به استناد این گواهی شرکت رودین دارای رتبه 2  برای اجرای پروژه های انفورماتیکی و فناوری اطلاعات در زمینه های خدمات پشتیبانی , تولید و ارائه قطعات و ملزومات با رعایت مفاد بخشنامه شماره ۱۰۳۵۵۶  /۱۰۰ می باشد .

 • گواهی عضویت در سازمان نظام صنفی رایانه‌ای استان تهران
 • ارائه خدمات تعمیرات و گارانتی محصولات IT از اتحادیه فناوران رایانه استان تهران
 •  جواز فروش محصولات و تجهیزات شبکه
 • گواهی مالیات بر ارزش افزوده
 • عضو شورای عالی انفورماتیک کشور
 • شرکت منتخب از نظر سازمان حمایت از حقوق مصرف‌کنندگان
 • عضو اتحادیه صنف رایانه و ماشین‌های اداری

تأسیس شرکت با مسئولیت محدود افزار پرداز رودین به شماره ثبت ۴۵۹۳۱۱ و شناسه ملی ۱۴۰۰۴۳۴۳۳۲ و امضا ذیل دفاتر تکمیل گردیده که خلاصه آن به شرح زیر جهت اطلاع می باشد .

موضوع شرکت : طراحی و پیاده سازی شبکه های رایانه ای, تأمین دستگاه های جانبی رایانه و ماشین های اداری , بهینه سازی و تأمین تجهیزات شبکه و امنیت شبکه و قطعات رایانه ای, صادرات و واردات تجهیزات رایانه ای و اخذ مجوز از مراجع مربوطه, قبول نمایندگی از اشخاص حقیقی و حقوقی در داخل و خارج از کشور, شرکت در مناقصات و مزایدات داخلی و خارجی, شرکت در نمایشگاه های داخلی و خارجی

مدت شرکت : از تاریخ ثبت به مدت نامحدود

اعضای هیأت مدیره شرکت رودین :

محمد برقی              کارشناس مهندسی عمران                      مدیر عامل                                M.barghi@rodein.net

روشان غفاری           کارشناس ارشد مهندسی کامپیوتر           رئیس هیأت مدیره                      Ghafari@rodein.net

احمد برقی               کارشناس ارشد  هوش مصنوعی           نائب رئیس هیأت مدیره              A.barghi@rodein.net

شرکت افزار پرداز رودین با ماموریت ارایه کلیه خدمات فنی و مهندسی در زمینه فناوری اطلاعات و مشارکت فعال در زمینه تأمین انواع تجهیزات شبکه و تجهیز مراکز انفورماتیک کشور با دیدگاه حضور هرچه فعال تر در جهت آماده سازي كشور براي ورود به ”عصر بنياني شدن فن آوري اطلاعات“ و استفاده از تکنولوژی روز دنیا, ارتقا سطح علمی و فنی کارشناسان و متخصصان شرکت و همگامی با پیشرفت های تکنولوژی شبکه همواره سرلوحه می باشد.

شرکت افزار پرداز رودین با استفاده از کارشناسان و متخصصان کارآزموده و شعار کسب رضایت هرچه بیشتر مشتری همواره سعی در تأمین رضایت مشتریان خود داشته است وکارفرمایانی که خدمات اجرایی این شرکت را تجربه کرده اند با ارائه رضایت نامه خوشنودی خود را از خدمات این شرکت اعلام داشته اند.

به همين منظور و در راستاي رعايت قوانين, ­مقررات ­و ­­الزامات­ استانداردهای ISO9001:2015 , ISO 10002:2014 و ISO 10004:2012 خود را متعهد به تحقق اهداف ذیل مي­داند.

 • افزایش پاسخگویی به نیازهای مشتریان از طریق افزایش سبد محصولات قابل ارائه
 • افزایش رضایتمندی مشتریان از طریق تمرکز بر خدمات پس از فروش
 • توانمندی سازی پرسنل داخلی از طریق برنامه ریزی منظم آموزشی

در نهايت مدیریت سازمان, با رعایت الزامات قابل کاربرد از جمله شامل الزامات قانونی و مقرراتی, الزامات  مالی, عملیاتی و سازمانی, با بهبود مستمر عملکرد و فرآیندهای سیستم مدیریت کیفیت درتلاش است تا علاوه بردستیابی به اهداف تعیین شده, رضایت مشتریان را جلب و در صورت وجود نارضایتی یا شکایت تمام کوشش خود را برای برطرف ساختن آن به کار بندد. همچنين مدیریت سازمان خود را متعهد به بازنگری سالانه خط مشی و اهداف می­داند.

 

اهداف شرکت رودین :

رقابتي نمودن قيمت و کيفيت محصولات و خدمات متناسب با شرايط روز دنيا و نيازهاي مشتريان

 • حرکت بر محور مشتري مداري
 • توجه به تکنولوژي روز دنيا و بکارگيري ابزارهاي نوين اجرائي و مديريتي در ارائه محصولات جديد و خدمات
 • حفظ و ارتقاء انگيزه ها و کارائي پرسنل به عنوان با ارزشترين سرمايه شرکت از طريق افزايش دانش, توانائي و رفاه آنان با هدف بهبود مستمر بهره وري شرکت
 • حضور گسترده و به موقع در بازار IT و تلاش جهت کسب سهم بازار متناسب با قابليت ها و توانمندي هاي شرکت
 • ما محیط های محرمانه را کارآمدتر، و ایمن تر می کنیم با بهینه سازی و تأمین تجهیزات و برقراری امنیت شبکه